Revolut to najbardziej przydatny fintech.


Słowem wstępu o aplikacji Revolut.
(możesz także przejść niżej bezpośrednio do instrukcji „Jak zamówić kartę – krok po kroku”).

Revolut daje użytkownikom narzędzie do dokonywania płatności międzynarodowych bez ponoszenia kosztów przewalutowania. Revolut rozlicza płatność po kursie międzybankowym, dlatego – jak się pewnie domyślacie – jest to obecnie najtańsza łatwo dostępna forma wymiany walut.

Darmowa karta posłuży nam do płatności i wypłat z bankomatów po kursie międzybankowym, bardzo korzystnym dla nas. Możemy znajdować się w Maroko, Egipcie czy innym dowolnym kraju i wypłacać z bankomatów lokalną walutę bez prowizji.

Revolut jest także bardzo przydatny przy uzyskaniu dostępu i wypłaty z większości programów polecających i zarobkowych na rynku.

Aplikacja działa od 2015 roku.

Czym jest program Monese ‚zaproś i zarabiaj’?

Otrzymasz £15/15€ (około 75 zł) za każdym razem, gdy ktoś otworzy konto za pomocą Twojego kodu i dokona pierwszej płatności swoją kartą Monese.

Bonus za polecenie wpłynie na Twoje konto w ciągu 48 godzin od momentu, gdy Twój znajomy dokona pierwszej płatności kartą.

Twój znajomy otrzyma na swoje nowe konto prezent powitalny w postaci 15£/15€ , a także kartę debetową Monese za darmo.

Jak zamówić bezpłatną kartę Revolut? (link w opisie poniżej)

Czas: 15 minut
Wymagania:
ukończony 18 rok życia i smartfon
Wynagrodzenie: brak, darmowa karta

Pobieramy aplikację przy użyciu poniższego linku.


  • Pobieramy aplikację Revolut korzystając z tego linku (uprawnia on do zamówienia w 100% darmowej karty płatniczej) link: https://revolut.com/r/nikodezaq
  • Wprowadzamy swój numer telefonu wraz z kodem odpowiednim dla kraju zamieszkania (dla PL +48)
  • Dostajemy SMS z linkiem do pobrania aplikacji
  • Pobieramy i instalujemy aplikację Revolut bezpośrednio przy użyciu linku z wiadomości tekstowej
  • Uruchamiamy aplikację
  • Ustal PIN (można później w aplikacji zmienić)
  • Zweryfikuj konto najlepiej za pomocą prawa jazdy (skan lub zdjęcie obu stron). Ewentualnie do tego może posłużyć dowód osobisty). Drugim krokiem jest selfie, czyli zdjęcie ‚z ręki’ wykonane sobie
  • Następnie dokonaj zasilenia karty (minimum 20 zł). Opcja ‚Top up’, najlepiej inną kartą debetową. Są to doładowania w czasie rzeczywistym! Przy karcie kredytowej zostanie pobrany dodatkowo 1%. Jest jeszcze możliwość wpłaty poprzez Paypal
  • Zamów kartę fizyczną bezpłatnie. Dzięki kliknięciu powyżej w przycisk Pobierz aplikację,  zaoszczędziłeś 10 zł. Czas oczekiwania to kilka dni. Kartę znajdziemy w naszej skrzynce pocztowej. Co ciekawe, od momentu złożenia zamówienia, karta widoczna jest już w aplikacji, wraz z kodem CVV i możemy z niej korzystać
  • Karta po wyjęciu ze skrzynki jest już aktywna.

Revolut opłaty

Miesięcznie przy koncie podstawowym (Standard), nie ponosimy żadnych opłat. W miesiącu możemy wypłacić bez prowizji z bankomatu 800 zł. Wszystko powyżej tej sumy obarczone jest 2% prowizją. Przykładowo jeżeli wypłacimy 1000 zł, to kwotą powyżej limitu, jest 200 zł. Dwa procenty to 4 zł i to jest zapłacona przez nas prowizja. Z naszego konta Revolut zatem, zostanie pobrane 1004 zł.

W aplikacji jest możliwość stworzenia wielu kont walutowych (np. w euro, funtach, dolarach, koronach itd.). Następnie będziemy mogli wykonywać natychmiastowe przelewy między tymi subkontami, z opcją podglądu kursu!


Karta Revolut za darmo, idealna dla podróżnika

W wielu miejscach na świecie przekazywane z ręki do ręki banknoty lub monety, są jedynym środkiem płatniczym, który akceptują miejscowi. Nie mniej, zazwyczaj w niedalekiej odległości odnajdziemy bankomat, z którego wysypie się nasza mamona (no chyba, że jesteśmy w Iranie). A dzięki karcie Revolut, zapłacona przez nas prowizja będzie zmniejszona do minimum. To świetne rozwiązanie, również przy zakupach biletów i  noclegów na całym świecie. Już 3 miliony posiadaczy aplikacji Revolut nie może się mylić.


Jeżeli macie jakiekolwiek pytania wysyłajcie je bezpośrednio na nasz Facebook, Instagram – @DoktorHajs lub piszcie komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*