Do gry wraca Santander, wraz z nową promocją bank oferuje bardzo atrakcyjne bonusy i nagrody w zamian za założenie konta.

Poniższa akcja jest częścią naszego Finansowego Tasiemca w którym możecie łącznie w czerwcu zarobić 2550 zł.

Otwórz konto „Jakie Chcę” i odbierz 100 zł w gotówce, 150 zł za wpływ wynagrodzenia i aktywność na koncie, bon 50 zł do Biedronki oraz do 300 zł zwrotu za rachunki. Łączna suma bonusów od banku to 600 zł.

50 zł to aktualnie ponad 25 kilogramów arbuza.

Zobacz jakie są warunki dla bezpłatnego konta osobistego o nazwie Konto „Jakie Chcę”.

Konto „Jakie Chcę” w Santander

Konto Jakie Chcę w Santander, to:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe, Express Elixir lub BlueCash w Santander Online,
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci korzystać z BLIK,
  • 0 zł za kartę do konta (jeżeli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu),
  • 0 zł za polecenia zapłaty i zlecenia stałe.

Co trzeba zrobić

1. Zarejestruj się w akcji „Konto Jakie Chcę z bonusem”.

Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną Santander kliknij „Weź udział„. Na następnej podstronie wypełnij krótki formularz podając swoje dane kontaktowe i kliknij „Rejestruj

kliknij tutaj żeby przejść do formularza rejestracyjnego konta „Jakie Chcę” i odebrać bonusy.

2. Podpisz umowę.

Do 30 czerwca 2019 złóż wniosek o konto i kartę płatniczą oraz wyraź zgody marketingowe. Do 15 lipca 2019 podpisz umowę z bankiem.

3. Korzystaj z konta i karty

W ciągu miesiąca od daty otwarcia rachunku należny dokonać łącznej sumy wpływów na konto co najmniej 1000 zł (wystarczy przelać tę kwotę na konto) oraz wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych, w tym transakcje BLIK.

4. Odbierz nagrody!

Do 21 sierpnia 2019 bank powiadomi Cię o przyznaniu nagród. Bonus zostanie przekazany najpóźniej do 31 sierpnia 2019Premia pieniężna w wysokości 100 zł będzie wypłacona przelewem na Konto Jakie Chcę otwarte w ramach promocji, a elektroniczny bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka wartości 50 zł przesyłany zostanie drogą elektroniczną na adres e-mail lub w formie wiadomości SMS.

Pamiętajcie, że konto można zamknąć w każdej chwili, jego prowadzenie jest w pełni darmowe. Zachęcamy do udziału w promocji.


Jeżeli macie jakiekolwiek pytania wysyłajcie je bezpośrednio na nasz Facebook, Instagram – @DoktorHajs lub piszcie w komentarzach. 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*