WorldRemit czyli globalny odpowiednik naszego PayU oferuje nowym użytkownikom 100 zł.

WorldRemit to gigantyczny system płatności online (coś jak nasze PayU) zapewnia on premię do 100 PLN za wykonanie pojedynczego przelewu za co najmniej 500 PLN.

WorldRemit ma milion fanów na Facebooku, firma została założona w 2010 roku, a jej siedziba znajduje się w Londynie. Firma ma biura w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Wsparcie dla WorldRemit zapewnił między innymi fundusz zainwestowany w Facebook na początkowym etapie jego rozwoju. Jak widzicie firma jest potężna i szykuje się na dominację rynku przelewów międzynarodowych.

Bonus który otrzymacie jest wyjątkowo wysoki. Użytkownik otrzyma 100 zł za wysłanie przelewu do samego siebie. Oczywiście otrzymasz również 100 PLN za polecanie usług swoim bliskim. Wisienka na torcie? Strona nie wymaga obowiązkowej weryfikacji tożsamości, która dla niektórych osób może być dość uciążliwa.

Zasady promocji

Musimy przelać na swoje własne konto 500 zł – (najlepiej Revolut – poradnik jak założyć za darmo Revolut i odebrać darmową kartę znajdziesz tutaj). System WorldRemit wynagrodzi nas za to rekordową kwotą 100 zł bonusu.

Co najlepsze przelew możemy wykonać do samych siebie, za darmo i otrzymać za to 100 zł. Dodatkowo za każdą osobę którą polecimy i która wykona opisane w poniższym wpisie banalne kroki otrzymamy również 100 zł.

Instrukcja krok po kroku


Przechodzimy do formularza rejestracyjnego.

kliknij tutaj żeby przejść do formularza rejestracyjnego WorldRemit i odebrać 100 zł

Kliknij „Sign up to get started”

2. Uzupełniamy formularz rejestracyjny

Jeżeli czegoś nie rozumiecie użyjcie Google Translator który w tym przypadku sprawdza się znakomicie. Ważne żeby w ostatnim polu było widoczne „NIKODEMW1” jak na poniższym screenie.

W polu „Got a referral code?” musi znajdować się „NIKODEMW1”

3. Po przejściu na kolejną stronę możecie już wysłać przelew.

Co ważne WorldRemit nie wymaga weryfikacji jednak stosuję ją wyrywkowo. Zwykle konieczna ona będzie do drugiego przelewu.
Jeżeli zostaniesz jednak wytypowany do weryfikacji wystarczy zdjęcie dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu. Informacje o weryfikacji otrzymasz na maila. Ja zostałem wytypowany, przesłałem zdjęcie paszportu i po 5 minutach moje konto było aktywne.

Żeby się zweryfikować klikamy zaznaczony fragment i przesyłamy zdjęcie prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu.

3.1 Jeżeli nie trafiliśmy na weryfikację możemy wysłać pierwszy przelew.

Wybieramy UK i klikamy „Get Started”

Upewnij się, że krajem do którego skierujesz przelew jest United Kingdom

3.2 Wypełniamy kolejny formularz

Upewnijcie się, że zaznaczacie opcję „SEND” żeby wysłać pieniądze na własne konto.

Upewniamy się, że obok wartości „PLN” w ramce powyżej znajduje się „Send” oraz w polu „Amount” wymagane do spełnienia promocji 500 zł. Dla pewności proponuję przelać np. 502-505 zł tak aby przy ewentualnej różnicy kursowej która jest minimalna i zwykle nie widoczna spełnić warunki promocji.

3.3 Uzupełniamy dane do wykonania przelewu

Po wpisaniu kodu „FREE” w polu po prawej stronie za przelew nie zapłacimy nic.
W powyższym polu „Enter a Promo Code” wpisz „FREE”

Zaznaczamy bank „Revolut”.

Wchodzimy w aplikację Revolut.

Wybieramy walutę GBP w Revolut.

Klikamy „Dodaj pieniądze”, przy polu metodą płatności klikamy „Zmień”.

Klikamy „Przelej środki na swoje konto Revolut”.

Wybieramy opcję LOKALNY i kopiujemy dane do przelewu w formularzu na stronę WorldRemit.

Uzupełniamy danymi z aplikacji Revolut „Account Number” oraz „Sort Code”. Uzupełniamy inne informacje wymagane poniżej (imię, nazwisko, adres).

Klikamy Send.

4. Wybieramy metodę płatności z której wpłacimy 500 zł na swoje konto

Jako metody płatności możemy użyć dowolnej karty wystawionej przez nasz, krajowy bank. Ja użyłem karty ING Visa. System akceptuje Visa, Mastercard. Uzupełniamy dane naszej karty i gotowe.

5. Klikamy SEND

Dostaniemy potwierdzenie transakcji. Środki na Revolut zostaną zaksięgowane tego samego dnia, po wszystkim możemy je natychmiast wypłacić w bankomacie lub przelać ponownie na swoje konto bankowe.

To wszystko. Do 3 dni roboczych na e-mail przyjdzie kod zawierający voucher o wartości 100 zł. Dostaniecie także swój własny kod polecający. Każdy Wasz znajomy który spełni powyższe warunki promocji i użyje Waszego kodu dostanie 100 zł. Do Waszego konta również zostanie przypisane 100 zł.

Wypłata 100 zł

Aby wypłacić Wasze należne 100 zł należy wykonać drugi przelew. W tym celu użyjecie vouchera który dostaliście od WorldRemit na e-mail.

Jak za pierwszym razem, po zalogowaniu do WorldRemit wybieramy na stronie głównej kraj i kwotę. Wasze dane będą już zapisane w systemie.

Wpisujemy wartość 100 zł, w polu „Enter a Promo Code” wklejacie Wasze kod z maila. Za przelew nie zapłacicie kompletnie nic, a otrzymacie bezpośrednio na konto 84 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*